(096) 957-57-06

Про нас

Вже 20 років компанія B-tex, працюючи в сфері оптової торгівлі одягом секонд хенд, накопичує унікальний досвід поставок сортованого асортименту одягу, адаптованого для наших погодних сезонів, способу життя і регіональних особливостей моди і стилю. Будучи спочатку прямими постачальниками сортованого німецького, польського та американського одягу секонд хенд оптом, ми пройшли всі етапи цього цікавого і творчого бізнесу. Ми стали забезпечувати партнерів по всій Україні якісним товаром.

Зараз ми продовжуємо удосконалювати і розширювати асортимент одягу секонд хенд, змінюється мода — міняється попит. В цьому плані ми, наші партнери і покупці дійсно відчуваємо переваги прямих тісних зв’язків з фабриками Європи, адже завдяки співпраці з ними з’являється можливість підтримувати постійний асортимент одягу та взуття. Надходження товару проходить регулярно, що дозволяє задовольнити потреби найвимогливішого клієнта. Ми сподіваємося на плідну співпрацю і чекаємо Ваших дзвінків.

Наша компанія спеціалізується на прямих поставках секонд хенд оптом – одягу, взуття та супутніх товарів з Німеччини, Польщі та США. На нашому оптовому складі Ви можете купити одяг секонд хенд оптом в Україні в сортованому вигляді. Сортування товару проводиться за категоріями (футболки, шорти, джинси, домашній текстиль, іграшки і т.д.) і в вигляді міксів (дорослий мікс, дитячий мікс і т.д.). Ми завжди докладаємо максимум зусиль для досягнення високого рівня співпраці на всіх етапах наших взаємовідносин з клієнтами.

Наші фахівці завжди надають допомогу не тільки в підборі і виборі асортименту товару, а також допомагають нашим клієнтам у розвитку їх бізнесу. Клієнти і сервіс — пріоритети нашого бізнесу. Наша мета — це зміцнення існуючих партнерських зв’язків, а також розширення поля діяльності і пошук нових клієнтів. Тому ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного нового клієнта і робимо все можливе, щоб співпраця з нами була взаємовигідною і принесла хороший дохід у Вашій справі!


Хто ми

Хто ми

Ми позиціонуємо себе, як надійного партнера на ринку оптових поставок вживаного та стокового одягу з країн Європи та США. Багатий досвід дозволив нам заробити репутацію гуртівні одягу, яка стабільно допомагає клієнтам вести успішний бізнес, надаючи можливість купити потрібний секонд хенд оптом за вигідними цінами.

Наш бізнес

Наш бізнес

Серед пріоритетів нашого бізнесу на першому плані завжди стоїть якість сервісу. Ми намагаємося постійно підтримувати високий рівень співпраці з покупцями. Наші співробітники допомагають в підборі потрібного одягу секонд хенд, а також допомагають клієнтам у розвитку їх бізнесу. Наше підприємство постійно поповнює асортимент сезонного сортованого одягу та своєчасно реагує на зміни оптового попиту.

Наші переваги

Наші переваги

Щиро сподіваємося, що наш бізнес буде корисним для кожного клієнта і допоможе знайти необхідний одяг секонд хенд. Впевнені, високі професійні якості менеджерів послужать надійним фундаментом для спільної співпраці. Співробітники компанії нададуть детальну інформацію про особливості нашої роботи і асортимент оптового складу, а також допоможуть знайти правильне рішення, яке дозволить максимально вигідно купити оптом секонд хенд.

Країни постачальники: Німеччина Польща Швеція США Англія Італія
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!