(03476) 2-51-05

Лідер оптового продажу секонд хенд

Дізнайтеся більше
Вітаємо зі святом весни!!!
Вітаємо зі святом весни!!! Побутова хімія
З нами вигідно

З нами вигідно

Низькі ціни та широкий асортимент одягу секонд хенд
Економте свій час

Економте свій час

Швидко підберемо потрібний Вам секонд хенд
Ми завжди на зв’язку

Ми завжди на зв'язку

Наші менеджери дадуть відповіді на всі Ваші запитання

Хто ми?

Хто ми такі

Ми позиціонуємо себе, як надійного партнера на ринку оптових поставок вживаного та стокового одягу з країн Європи та США. Багатий досвід дозволив нам заробити репутацію гуртівні одягу, яка стабільно допомагає клієнтам вести успішний бізнес, надаючи можливість купити потрібний секонд хенд оптом за вигідними цінами.

Наш бізнес

Наш бізнес

На наших складах Ви можете купити оптом одяг секонд хенд, пристосований для будь-якого способу життя, регіональних особливостей і погодних умов, а головне моди і стилю. Як прямі постачальники секонд хенду з країн Заходу, ми пропонуємо одяг оптом на будь-який колір і смак. Доставка товару проводиться службами «Нова Пошта» або «ІнТайм» в день замовлення.

Наші переваги

Наші переваги

Серед пріоритетів нашого бізнесу на першому плані завжди стоїть якість сервісу. Ми намагаємося постійно підтримувати високий рівень співпраці з покупцями. Наші співробітники допомагають в підборі потрібного одягу секонд хенд, а також допомагають клієнтам у розвитку їх бізнесу. Наше підприємство постійно поповнює асортимент сезонного сортованого одягу та своєчасно реагує на зміни оптового попиту.

Країни постачальники: Німеччина Польща Швеція США Англія Італія
Наші сторінки в соцмережах: Facebook Vkontakte Odnoklassniki