(03476) 2-51-05

Про нас

Вже 20 років компанія B-tex, працюючи в сфері оптової торгівлі одягом секонд хенд, накопичує унікальний досвід поставок сортованого асортименту одягу, адаптованого для наших погодних сезонів, способу життя і регіональних особливостей моди і стилю. Будучи спочатку прямими постачальниками сортованого німецького, польського та американського одягу секонд хенд оптом, ми пройшли всі етапи цього цікавого і творчого бізнесу. Ми стали забезпечувати партнерів по всій Україні якісним товаром.

Зараз ми продовжуємо удосконалювати і розширювати асортимент одягу секонд хенд, змінюється мода  міняється попит. В цьому плані ми, наші партнери і покупці дійсно відчуваємо переваги прямих тісних зв'язків з фабриками Європи, адже завдяки співпраці з ними з'являється можливість підтримувати постійний асортимент одягу та взуття. Надходження товару проходить регулярно, що дозволяє задовольнити потреби найвимогливішого клієнта. Ми сподіваємося на плідну співпрацю і чекаємо Ваших дзвінків.

Наша компанія спеціалізується на прямих поставках секонд хенд оптом - одягу, взуття та супутніх товарів з Німеччини, Польщі та США. На нашому оптовому складі Ви можете купити одяг секонд хенд оптом в Україні в сортованому вигляді. Сортування товару проводиться за категоріями (футболки, шорти, джинси, домашній текстиль, іграшки і т.д.) і в вигляді міксів (дорослий мікс, дитячий мікс і т.д.). Ми завжди докладаємо максимум зусиль для досягнення високого рівня співпраці на всіх етапах наших взаємовідносин з клієнтами.

Наші фахівці завжди надають допомогу не тільки в підборі і виборі асортименту товару, а також допомагають нашим клієнтам у розвитку їх бізнесу. Клієнти і сервіс  пріоритети нашого бізнесу. Наша мета  це зміцнення існуючих партнерських зв'язків, а також розширення поля діяльності і пошук нових клієнтів. Тому ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного нового клієнта і робимо все можливе, щоб співпраця з нами була взаємовигідною і принесла хороший дохід у Вашій справі!


Країни постачальники: Німеччина Польща Швеція США Англія Італія