(096) 957-57-06

Велике оновлення СТОКУ!

Новий завіз Стокового одягу!

Cache Cache створено в 1985 році, відомою текстильною компанією, Beaumanoir. Торгова марка створена для молодих дівчат. Одяг марки створюється в стилі casual. Головною особливістю цього одягу є те, що в його виробництві використовуються виключно натуральні тканини, а також елементи ручної роботи. Одяг Cache Cache тішить широким асортиментом та великою різноманітністю кольорів.

Takko – бренд для тих, хто шукає стильний та якісний одяг за доступними цінами. З’явився в 1982 році в Німеччині і вперто стоїть на ринку більше 30 років.

Tchibo — німецька компанія, відома завдяки виробництву фірмового молодіжного одягу для чоловіків і жінок в стилі casual.  Девіз компанії TCM повністю виправдовує свої цілі: самовираження, яскрава індивідуальність, свобода.

IDEXE it– італійський бренд якісного і стильного дитячого одягу. Народився в квітні 2000 року з відкриттям першого пункту продажів в торговому центрі «LE GRU» в Турині.

Blend – це компанія, яка випускає одяг і аксесуари в стилі smart-fashion. Головною перевагою цього бренду, для молоді, є дипломатична ціна та висока якість. Сміливі рішення, які відмінно підкреслять ваш активний спосіб життя і бажання залишатися в тренді.

LPP – польська фірма, що займається продажем одягу. Вона має в Європі понад 1700 магазинів в різних країнах, близько половини з них під маркою «Reserved». Крім торгової марки «Reserved» має ряд магазинів під іншими брендами: Cropp, House, Mohito, Sinsay.

 

Завітайте до Нас та придбайте якісний і недорогий товар, який забезпечить ваш бізнес необхідним асортиментом.

Наші консультанти допоможуть Вам у виборі необхідного товару.
+380969575706

+380999278537


Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!